Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z rzeźbą motyla niedźwiedziówka krasa

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Naszyjnik dla ludzi ceniących niecodzienne dodatki.

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent podaruj bliskiej osobie ten naszyjnik. Ten niewielki motyl będzie pięknie wyglądać gdziekolwiek go zabierzesz. Taki drobiazg wniesie do twojej garderoby niepowtarzalnego, leśnego klimatu

100 

Na stanie

Naszyjnik z rzeźbą motyla niedźwiedziówka krasa.

Tym ręcznie robionym naszyjnikiem możesz cieszyć się nie tylko wiosną i latem, ale cały rok. Taką ozdobą możesz obdarować nie tylko siebie, ale i najbliższych. Dzięki tej ozdobie nadasz ciuchom niepowtarzalnego uroku i klimatu.

Motyle od zawsze przyciągały mój wzrok. Piękne, niewielkie stworzenia, które zachwycają swoim wyglądem i kolorami. Nic dziwnego, że w letnie, ciepłe dni uwielbiam siedzieć i obserwować je, jak krążą błędnie w stronę roślin.

Skrupulatny proces tworzenia naszyjnika.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z modeliny, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3,5 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko

Niedźwiedziówka krasa (Pericallia matronula) jest pięknym motylem występującym w Europie i Azji od, aż po krańce Syberii. W Polsce wystepuje lokalnie w Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w Tatrach, Pieninach, Beskidzie oraz w Bieszczadach. Zagrożeniami dla niej są niekorzystne zmiany w środowisku i wyłapywanie przez kolekcjonerów.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z rzeźbą motyla niedźwiedziówka krasa (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z rzeźbą motyla niedźwiedziówka krasa

Na stanie