Kategoria: Tag:

Magnes z namalowanymi grzybami lejkowiec dęty

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalna ozdoba w leśnym klimacie.

Ten ręcznie malowany magnes, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody, niezależnie czy zbiera grzyby, fotografuje ptaki, czy po prostu podziwia piękno lasu. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, ekologię lub po prostu chcesz cieszyć oko oryginalnym dziełem, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

30 

Na stanie

Magnes z namalowanymi grzybami lejkowiec dęty.

Lejkowiec dęty (Craterellus cornucopioides) występuje niemal wyłącznie na półkuli północnej: w Ameryce Północnej i Środkowej, Europie i Azji. Rośnie głównie w lasach liściastych, zwykle pod bukami i dębami. Jest średnio pospolity, ale pojawia się gromadnie, w dużych skupiskach, nieraz po kilkadziesiąt sztuk, w okresie od sierpnia do listopada. Jest bardzo smacznym i cennym grzybem. Można go przyrządzać na wszelkie sposoby, ale najlepiej nadaje się do suszenia, ponieważ zachowuje intensywny aromat. Mogą go zbierać początkujący grzybiarze, bo nie sposób go pomylić z jakimkolwiek innym gatunkiem.

Ręcznie malowana ozdoba, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Grzyby zostały namalowane farbami akrylowymi na drewnianym krążku, do którego, na bardzo mocny klej zamocowałam magnes. Dzięki niemu nie musisz obawiać się, że spadnie i się zniszczy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć.

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 7 cm
Waga: 19 g

Z czego zrobiony?

– drewniane krążki
– farby akrylowe
– mocny magnes

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Magnes z namalowanymi grzybami lejkowiec dęty (Unique Fantasy Objects)
Magnes z namalowanymi grzybami lejkowiec dęty

Na stanie