Kategorie: , Tagi: ,

Kolczyki z grzybami i fossil chrysanthemum

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Kolczyki z brązowymi grzybkami i fossil chrysanthemum.

Oryginalne kolczyki będą wspaniałym dopełnieniem ubioru i podkreślą twój wyjątkowy styl. Kolczyki z jesiennymi liśćmi oraz grzybkami będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi magiczne klimaty.

130 

Na stanie

Wiszące kolczyki.

Ręcznie robione kolczyki z grzybkami i kamieniami to prezent, który oczaruje każdego, kto uwielbia przyrodę i leśne motywy. Podaruj je komuś bliskiemu, a na pewno doceni ten niecodzienny i ciekawy podarunek.

Kompozycję ozdoby, podzieliłam na dwie części. Góra to grzyby, a dół to jesienne liście. Obie części pięknie łączą się w całość i dopełniają się kolorystycznie.

Magiczne, leśne kolczyki.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga dwóch: 11 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– fossil chrysanthemum

Gąska zielonka (Tricholoma equestre) zwana też gąską żółtą lub rycerzykiem szlachetnym. Polskojęzyczną nazwę „gąska zielonka” w XIX wieku wprowadził botanik Józef Jundziłł. Od wieków jest znany jako grzyb blaszkowy o słodko orzechowym smaku i charakterystycznym mącznym zapachu.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Kolczyki z grzybami i fossil chrysanthemum (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z grzybami i fossil chrysanthemum

Na stanie