Kategoria: Tag:

Ozdoba na ścianę z małym muchomorem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba tylko dla grzybiarzy?

Ta ręcznie robiona dekoracja będzie wyglądać pięknie w każdym domu. Dzięki naturalnym kolorom, będzie pięknie wyglądać na jasnych ścianach oraz w mieszkaniach, gdzie znajdują się drewniane elementy. Patrząc na tą ozdobę, będziesz mógł się poczuć jak podczas grzybobrania.

240 

Na stanie

Drewniana dekoracja na ścianę z rzeźbami muchomorów.

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś kto uwielbia grzyby, lubi spędzać czas na łonie przyrody, lub po prostu ceni sobie oryginalne i niecodzienne dodatki do domu, to ta ozdoba na ścianę idealnie się do tego nada.

Pomysł na tą ozdobę powstał podczas moich leśnych wędrówek. W lasach jest pełno kolorowych grzybów, które przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kształtami i kolorami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności.

Gęsto, jak to w leśnej ściółce bywa.

Otoczenie muchomora przyozdobiłam gęstą leśną ściółką. Znajdziesz tu patyczki, mchy, porosty i liście. Same grzyb jest wyrzeźbiony z modeliny. Całość pomalowałam farbami, tak by nadać im naturalny kolor. Wszystko przyczepiłam do drewnianej ramki, do którego z tyłu przymocowałam złoty łańcuszek. Wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, dzięki któremu kolory nie będą blaknąć i łatwiej pozbędziesz się kurzu.

Wymiary

Długość: 12 cm
Szerokość: 12 cm
Głębokość (drewniany krążek, rzeźba): 4 cm
Długość łańcuszka: 11 cm
Waga: 153 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– wysuszone naturalne elementy
– łańcuszek

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Ozdoba na ścianę z małym muchomorem (Unique Fantasy Objects)
Ozdoba na ścianę z małym muchomorem

Na stanie