Kategoria: Tagi: , ,

Stojąca ozdoba z kloszem z grzybami i motylami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalna dekoracja z grzybkami i motylami, zamknięta pod kopułą.

Ten kawałek drewna, ozdobiony rodzinką smukłych grzybków i motyli możesz postawić gdziekolwiek zechcesz. Taka oryginalna ozdoba świetnie pasuje na biurko, do kuchni, czy na półkę.

200 

Na stanie

Ozdoba dla każdego kto szuka leśnych inspiracji.

Ta ręcznie wykonana ozdoba, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody. Jeśli uwielbiasz oryginalne dekoracje, inspiruje Cię natura lub po prostu grzybki i motyle ładnie uzupełniają wystrój twojego domu, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Ta ozdoba ma w sobie coś fantastycznego. Te grzybki zauroczyły mnie, jak tylko zobaczyłam je w lesie. Chowając się pod liśćmi, niekiedy pokazywały swoje brązowe łebki. Trochę mi zajęło zanim znalazłam ich nazwę, jednak gdy moje poszukiwania zakończyły się sukcesem, od razu złapałam za modelinę i wzięłam się za rzeźbienie!

Jakie czary użyłam tworząc tę ozdobę?

Figurka powstała na drewnianym krążku. Na tej bazie umieściłam kawałek drewna, a na nim własnoręcznie wyrzeźbione grzyby, które pomalowałam w ich naturalne kolory. Następnie okleiłam podłoże naturalnym mchem, gałązkami i kamykami. Chciałam, by grzybki czuły się, jak w swoim środowisku. Dodałam jeszcze kilka motylków dla uzupełnienia efektu. Na koniec wszystko zostało zabezpieczone lakierem artystycznym, dzięki któremu kolory nie zbledną, a kurz nie osiądzie na ozdobie zbyt szybko.

Wymiary

Wysokość: 18 cm
Wysokość (bez kopuły): 14 cm
Szerokość: 12 cm
Waga: 289 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek z kopułą
– glina polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy

Zasłoniak osłonięty (Cortinarius armillatus) jest dosyć pospolitym grzybem w Europie, rzadziej występuje również w Ameryce Północnej. Jest używany do farbowania tkanin, dzięki czemu możemy uzyskać piękne różowe, a czasem oliwkowe kolory.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Stojąca ozdoba z kloszem z grzybami i motylami (Unique Fantasy Objects)
Stojąca ozdoba z kloszem z grzybami i motylami

Na stanie