Kategorie: , Tag:

Szpila do włosów z muchomorami i jadeitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niespotykana ozdoba do podkreślenia piękna twoich włosów.

Szpila do włosów, nie musi być tylko użytkowym gadżetem, może być też niesamowitą ozdobą, która wpleciona we włosy podkreśli twój styl. Wyraź siebie, swój charakter i nadaj swoim włosom niecodziennego wyglądu. Dopnij swoją kreację szpilką z wyjątkową kolorową rzeźbą z kamieniem.

140 

Na stanie

Szpila do włosów z muchomorami i jadeitem.

Muchomory są niezwykle rozpoznawalnymi i symbolicznymi grzybami, które pojawiają się w naszej kulturze od pogańskich czasów. Są tak piękne, nic dziwnego, że i dziś i wieki temu zwracały uwagę. W połączeniu z zieloną kompozycją liści i sporym jadeitem na pewno przyciągną wiele zachwyconych spojrzeń. Kamieniowi temu przypisuje się niekiedy właściwości przyciągania szczęścia. Mam nadzieję, że to połączenie muchomorów z jadeitem stanie się dla ciebie nie tylko szałowym dodatkiem do twoich włosów, ale kluczem do magicznego, leśnego świata pełnego szczęścia.

Piękne włosy zasługują na wyjątkową ozdobę.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie niezwykłą szpilę, która nie tylko pięknie zepnie włosy, ale też podkreśli wyjątkowość twojej kreacji i podkreśli barwną osobowość noszącego.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale

Rzeźba na szpili została ręcznie wyrzeźbiona z masy polimerowej, w którą wkomponowałam piękne minerały. Następnie wypaliłam i pomalowałam rzeźbę farbami akrylowymi. Uważam, że piękno tkwi w detalach, dlatego wkładam całe serce w malowanie moich prac, tak by były naprawdę niepowtarzalne. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 23 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 14 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– drewniana szpila do włosów
– jadeit

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Szpila do włosów z muchomorami i jadeitem (Unique Fantasy Objects)
Szpila do włosów z muchomorami i jadeitem

Na stanie