Kategorie: , Tag:

Kolczyki z dżdżownicami i howlitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niecodzienna ozdoba, którą możesz nosić wszędzie.

Te ręcznie robione kolczyki będą niesamowitym dodatkiem do twojej codziennej garderoby. Dzięki swoim barwom, wkomponują się w stonowany, ciemny ubiór i będzie pięknie kontrastował z jasnymi ciuchami.

140 

Na stanie

Kolczyki z dżdżownicami i howlitem.

Te kolczyki z dżdżownicami mają w sobie coś intrygującego i magicznego. Będzie ciekawym prezentem nie tylko dla miłośników robaków, ale również dla osób które chcą swoimi dodatkami wnieść szczyptę tajemniczości i fantastyki do swojego życia.

Uwielbiam żyjątka, i te większe i te mniejsze. Można je spotkać prawie wszędzie. Świat mikro fauny jest tak niesamowity i kolorowy, że ciężko od nich oderwać oko. To samo chciałam uzyskać tworząc te kolczyki.

Niecodzienna ozdoba, przygotowana z dbałością o każdy szczegół.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 9 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 22 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle stal chirurgiczna
– kółeczka stal chirurgiczna
– howlit

Dżdżownica ziemna (Lumbricus terrestris) występuje prawdopodobnie niemal w całej Eurazjii. Na obszarze całej Europy jest pospolita. Przypadkowo lub celowo została sprowadzona do innych miejsc na świecie. w USA jest gatunkiem inwazyjnym i jest sprzedawana jsko przynęta na ryby. Pełnią one bardzo ważną rolę dla obiegu materii i struktury gleb, niestety w miejscach gdzie jest inwazyjna zaburza naturalne procesy przyrodnicze.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Kolczyki z dżdżownicami i howlitem (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z dżdżownicami i howlitem

Na stanie