Regulowany pierścionek z wężem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla wszystkich tych, którzy lubią niecodzienne rzeczy.

Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby i biżuterię, to ta jest idealna dla ciebie. Niecodziennie można się pochwalić komuś, że ma się węża w domu, a co dopiero na ręce.

70 

Na stanie

Regulowany pierścionek z wężem i labradorytem.

Jeśli uwielbiasz węże lub znasz kogoś kto je kocha i kto chciałby przygarnąć jednego do domu, to jest to idealny prezent dla takiej osoby. Ta niecodzienna, ale i elegancka ozdoba sprawdzi się idealnie, jako prezent dla wielbiciela tych gadów.

Uwielbiam rzeźbić i malować węże. Jest w ich kształcie i fakturze coś co sprawia mi ogromną przyjemność w odtwarzaniu. Pomału, z precyzją odwzorowuje najdrobniejszy szczegół, by w końcowym efekcie wyszedł wąż jak żywy. Mam nadzieje, że udało mi się uzyskać ten efekt również i na tym pierścionku.

Wąż jak żywy.

Na regulowanej bazie pierścionka wyrzeźbiłam rzeźbę, umieściłam na niej kamień, następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory nie zbledną pod wpływem promieni słonecznych i użytkowania.

Wymiary

Długość: 2,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 3 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza regulowanego pierścionka
– labradoryt

Lancetogłów mleczny (Lampropeltis triangulum) znany pod nazwą “wąż mleczny” wywodzi się od błędnego przeświadczenia farmerów, że węże tego gatunku wypijają mleko z krowich wymion. Z tego powodu gady te były przez wiele lat prześladowane.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Regulowany pierścionek z wężem (Unique Fantasy Objects)
Regulowany pierścionek z wężem

Na stanie