Kategorie: , Tag:

Duży naszyjnik z ptasznikami i kwarcem wiśniowym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Duży, ręcznie wykonany naszyjnik dla miłośników pajęczaków i leśnych inspiracji.

Taka rzucająca się w oczy ozdoba, to więcej niż biżuteria, to prawdziwe, wyraziste oświadczenie oryginalności. Dopełni każdą kreację i podkreśli wyjątkowość. Niezależnie, czy zdecydujesz się włożyć ją na specjalną okazje, czy będzie ci towarzyszyła na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

150 

Na stanie

Duży naszyjnik z ptasznikami i kwarcem wiśniowym.

Tego liścia, lepiej nie pokazywać komuś z arachnofobią, jednak na pewno zachwyci każdego fana pajęczaków. Jak zwykle w swoich pracach skupiłam się na szczegółowym oddaniu naturalnej perfekcji tych stworzeń, mam więc nadzieję, że złapie on za serce kogoś, kto doceni mój hołd ich majestatycznemu pięknu. W ten sposób dwa duże ptaszniki czerwononogie zagościły na tym zielonym liściu, w który wkomponowany został kwarc wiśniowy. Ta fascynująca biżuteria przenosi w świat niezwykłego i dla wielu nieoczywistego piękna pajęczaków.

Symbolika pająka od dawna kojarzona była z siłą tworzenia, siłami kreatywności i zmysłowości. W połączeniu z kwarcem wiśniowym, kamieniem o intensywnym różowym zabarwieniu, który jest przypisywany miłości, pasji i witalności, wisiorek nabiera dodatkowego znaczenia. Myślę, że takie połączenie sprawia, że wisiorek ten, oprócz bycia ciekawą biżuterią, może być też źródłem głębszej inspiracji. Nosząc taką ozdobę, wyrażasz swoją fascynację naturą, także w jej mniej popularnej odsłonie.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 9 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 14 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– kwarc wiśniowy

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Duży naszyjnik z ptasznikami i kwarcem wiśniowym (Unique Fantasy Objects)
Duży naszyjnik z ptasznikami i kwarcem wiśniowym

Na stanie