Kategorie: , Tagi: ,

Naszyjnik z niebieskimi grzybami, ćmą i muszlą

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niezwykła kompozycja elementów i kolorów, która uzupełni twoją kreację.

Taka oryginalna ozdoba, może być wspaniałym sposobem by wyrazić siebie i podzielić się z innymi swoim zamiłowaniem do natury i inspiracją, jaka się w niej kryje. Niezależnie czy zdecydujesz się włożyć wisiorek na specjalną okazję, czy będzie ci towarzyszył na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

 

130 

Na stanie

Naszyjnik z niebieskimi grzybami, ćmą i muszlą.

Wisiorek na muszli ślimaka z kompozycją niebieskich grzybków i cudownej ćmy niedźwiedziówki hebe, to wyraz mojej miłości do tworzenia nieoczywistych kompozycji rzeczy, które mnie zachwycają i inspirują. Niebieskie grzybki zawijają się na srebrnej obręczy bazy spajając ozdobę w całość z muszelką ślimaka morskiego. Urocza ciemka, która przysiadła na grzybkach wprowadza do wisiorka, odrobinę kontrastujących kolorów. Muszla na dole takiego grzybkowego bukietu wygląda jakby w jej środku skrywał się kolorowy leśny świat i cały ten świat możesz nosić na szyi.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość, to wspaniały i osobisty podarunek.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 15 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– muszla

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z niebieskimi grzybami, ćmą i muszlą (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z niebieskimi grzybami, ćmą i muszlą

Na stanie