Baśniowy wisiorek z zielonym duszkiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba, dla tych, którzy kochają puścić wodze fantazji inspirując się naturą.

Naszyjnik przedstawiający magiczne stworzenie, może być tylko oryginalną ozdobą, może być zwieńczeniem twojej kreacji, ale może też być czymś więcej. Mam nadzieję, że ta niewielka biżuteria, będzie dla ciebie sposobem na wyrażenie siebie, swojego stylu, osobowości oraz zamiłowania do piękna natury i wszystkiego do czego nas inspiruje.

 

150 

Na stanie

Baśniowy wisiorek z zielonym duszkiem w koronie z różowych grzybów z hematytem.

Tworząc magiczne stwory przelewam na rzeźbę swoją wyobraźnie i kreatywność. Kocham naturę i tworzyć ozdoby, które w każdym detalu odzwierciedlają kształt i barwy prawdziwej fauny i flory, którą się wzoruję. Równocześnie kocham też fantastykę i nawet kiedy tworzę realistyczne ozdoby, inspirując się naturą, w mojej wyobraźni powstają istoty i twory nie z tego świata. Jedną z takich istot umieściłam na tym wisiorku.

Spomiędzy gęstwiny liści wystaje zielony duszek. Enigmatyczny, spokojny w pełni harmonii z naturą, zielony elfik o uszach jak kawałki arbuza stał się domem dla dwóch gąsienic. Te mieszkają w jego gęstej grzywie z różowymi grzybami i liśćmi. Nawet najlepsi wróżkoznawcy nie znają wiele faktów na jego temat i nie zgłębili tajemnic elfich duszków. Wprawne oko zauważy jednak, że ten osobnik, musi być dość młody, jak na swój gatunek. Widać to po drobnych, ledwo wyrośniętych różkach. Tuż nad tymi drobnymi szpicami wzrok przyciąga duży hematyt, którego ciemne barwy kontrastują z zielenią i różem. Kamień wygląda tutaj jak portal do innego świata snów śpiącego duszka.
Mam nadzieję, że kiedy portal całkiem już się ukształtuje duszek zabierze cię nim na niepowtarzalną inspirującą przygodę po krainie wyobraźni młodego elfa.

Naszyjnik inspirowany fantastykę to wspaniały i osobisty podarunek, dla każdego miłośnika baśniowych klimatów.

Podaruj sobie lub komuś bliskiemu, ten inspirowany fantastyką wisiorek, który podkreśla wyjątkową wyobraźnię i wrażliwość tego kto go włoży. Taki prezent będzie wyglądał świetnie w połączeniu z każdą kreatywną kreacją.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 12 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– hematyt

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Baśniowy wisiorek z zielonym duszkiem (Unique Fantasy Objects)
Baśniowy wisiorek z zielonym duszkiem

Na stanie