Kategorie: , Tag:

Spinka do włosów z muchomorami i jaspisem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśna ozdoba dla twoich włosów.

Spinka z muchomorami, to na pewno niecodzienny i oryginalny dodatek. Żywe kolory zieleni i czerwieni pięknie będą kontrastować z różnymi barwami włosów, dzięki czemu będzie widoczna z daleka.

 

180 

Na stanie

Spinka do włosów z muchomorami, paprocią i jaspisem czerwonym.

Jeśli podczas spacerów po lesie Twoją uwagę przyciągają czerwone łebki wystające spośród traw, to te ręcznie robione spinki będą świetnym prezentem. Poczuj się, jak w lesie.

Muchomory są pięknymi grzybami, które niestety są trujące. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności i bez strachu przed zatruciem.

Muchomory które, cieszą oko.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć nią włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3,5 cm
Szerokość: 10 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 17 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki 8 cm
– jaspis czerwony

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka do włosów z muchomorami i jaspisem (Unique Fantasy Objects)
Spinka do włosów z muchomorami i jaspisem

Na stanie