Broszka z rzeźbą pająka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Biżuteria dla osób o mocnych nerwach.

Ręcznie robiona broszka z pająkiem to oryginalny i ciekawy dodatek do twojej garderoby. Możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz, nosić ją w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym dodatkiem.

 

100 

Na stanie

Broszka do ciuchów z rzeźbą poskocza krasnego.

Ta unikalna broszka będzie idealnym prezentem dla wszystkich arachnologów. Jeśli twój bliski kolekcjonuje pająki, uwielbia owady lub po prostu lubi oryginalne ozdoby, to jest to idealny podarunek dla niego!

Pająki są dosyć niedocenianym owadami. Wzbudzają dosyć mieszane uczucia, większość osób się ich boi, część woli je unikać, u niektórych wzbudzają obrzydzenie. Mało mówi się o tym, że pająki są dosyć przydatnymi owadami. Zjadają ogromną ilość owadów, chronią uprawy rolne przed szkodnikami, ograniczaj roznoszenie chorób przez małe szkodniki, które pająki jedzą. Z roku na rok na szczęście następuje ocieplenie wizerunku pająków i coraz więcej osób interesuje się tymi przyjaznymi owadami.

Szczęśliwy dom, gdzie pająki są.

Broszkę wyrzeźbiłam w masie polimerowej. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające jej prawdziwemu odpowiednikowi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu pająk wygląda jakby wspinał się po tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4,5 cm
Szerokość: 3 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 3 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Poskocz krasny (Eresus cinnaberinus) to niewielki, ale bardzo charakterystyczny pająk. Ze względu na małą liczbę stanowisk i ich prawdopodobne szybkie zanikanie jest zagrożony wyginięciem. Na odwłoku tego pająka znajdują się okrągłe, czarne plamy (stąd angielska nazwa tych pająków "ladybird spiders" czyli pająki biedronkowe).

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Broszka z rzeźbą pająka (Unique Fantasy Objects)
Broszka z rzeźbą pająka

Na stanie