Broszka z rzeźbą trzmiela

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Poczuj się jak kwiat, na który siada piękny trzmiel.

Ręcznie robiona broszka z trzmielem to oryginalny i ciekawy dodatek do twojej garderoby. Możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz, nosić ją w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym dodatkiem.

 

100 

Na stanie

Broszka do ciuchów z rzeźbą trzmiela.

Ta piękna broszka będzie idealnym prezentem dla każdego, kto kocha naturę, uwielbia obserwować owady lub po prostu chce mieć oryginalną ozdobę, którą będzie mógł się cieszyć przez długie lata.

Te piękne, żółto czarne owady otaczano szczególną troską i szacunkiem. Błędnie nazywane bąkami, nie mają z nimi nic wspólnego. Bowiem bąki należą do much, natomiast trzmiele do rodziny pszczół i są tak samo użyteczne jak one.

Trzmiel jak żywy, powstał z modeliny.

Broszkę wyrzeźbiłam w masie polimerowej. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające jej prawdziwemu odpowiednikowi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu trzmiel wygląda jakby usiadł na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4,5 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 3 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Trzmiel (Bombus) jest pięknym owadem występującym prawie na wszystkich kontynentach. Trzmiele zapylają rośliny o około 2-3 godziny dłużej niż pszczoły. W poszukiwaniu źródeł pyłku i nektaru trzmiele kierują się ubarwieniem kwiatów. Owady te uczą się i zapamiętują kształty odwiedzanych kielichów, a także ich zapach i ubarwienie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Broszka z rzeźbą trzmiela (Unique Fantasy Objects)
Broszka z rzeźbą trzmiela

Na stanie