Broszka z rzeźbą kurki

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Urocze grzybki, który uzupełnią twój styl.

Jeśli chcesz dodać swojej odzieży szczyptę magii i oryginalności, to te grzybki idealnie się do tego nadadzą. Ta ręcznie robiona broszka będzie pięknie wyglądać na każdym ubraniu, dzięki swoim neutralnym, ale wyrazistym kolorom. Wepnij je w swój ulubiony sweter czy płaszcz i ciesz się piękną ozdobą.

 

100 

Na stanie

Broszka z kurką.

Broszki, które kiedyś były bardzo popularne, znowu wracają do łask. Nic dziwnego, bowiem świetnym elementem każdego ubioru, niezależnie od wieku i stylu. Więc śmiało możesz podarować ją bliskiej osobie, która lubi magiczne i nietypowe ozdoby. Czy znacie kogoś kto na co dzień nosi grzyby? Pewnie nie i dlatego ta broszka, wyróżni twój nietypowy styl.

Pomysł na tę broszkę powstał podczas moich leśnych wędrówek. W lasach jest pełno kolorowych grzybów, które przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kształtami i kolorami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności.

Niewielka rzecz, przygotowana z wielką pieczołowitością.

Ta rzeźba została własnoręcznie wyrzeźbiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwe grzyby. Grzyb umieszczony jest na bazie broszki, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4 cm
Szerokość: 3,5 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 6 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Pieprznik jadalny (Cantharellus cibarius) inaczej zwany kurką, jest bardzo popularnym i cenionym przez grzybiarzy grzybem. Co ciekawe, kurka jest nazywana też “grzybem żydowskim”, ponieważ nie jest atakowany przez owady, dzięki czemu jest koszerny i może być spożywany przez ortodoksyjnych żydów.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Broszka z rzeźbą kurki (Unique Fantasy Objects)
Broszka z rzeźbą kurki

Na stanie