Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z sikorką modrą

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalny wisiorek na twoją szyję.

Ten wisiorek z sikorką modrą swoim pięknem może przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Jako ozdoba na szyję będzie pasować, zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych.

100 

Na stanie

Naszyjnik z sikorką modrą.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to ten ręcznie robiony wisiorek, to strzał w dziesiątkę. Piękna sikorka nie tylko przyciągną miłośników ptaków, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Uwielbiam te malutkie ptaszki. Gdy tylko idę na spacer, wsłuchuję się, by usłyszeć ich śpiew. Wszędobylskie ptaszki, latają tu i tam, pięknie komponując się z otaczającą je zielenią.

Naszyjnik, lekki jak piórko.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka, na które zamocowałam sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4,5 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 5 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko

Modraszka zwyczajna (Cyanistes caeruleus) zasiedla Europę bez najbardziej północnych krańców, Bliski Wschód oraz północnozachodnią Afrykę. Na terenie Polski modraszka jest objęta ścisłą ochroną gatunkową. Na Czerwonej liście ptaków Polski została sklasyfikowana jako gatunek najmniejszej troski.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z sikorką modrą (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z sikorką modrą

Na stanie