Kategorie: , Tagi: ,

Mały naszyjnik z rydzami i malachitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niezwykły, lekki naszyjnik, wyjątkowy i oryginalny jak ty.

Taka oryginalna ozdoba, może być wyrazistym elementem twojej kreacji. Niezależnie czy zdecydujesz się włożyć ją na specjalną okazje, czy będzie ci towarzyszyła na co dzień, na pewno sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się wyjątkowo.

70 

Na stanie

Mały naszyjnik z rydzami, malachitem i ślimakiem.

Rydze od wieków są symbolem obfitości i dostatku, a ich połączenie z malachitem dodaje naszyjnikowi nie tylko uroku, ale także głębszego, symbolicznego znaczenia. Malachit jest kamieniem, który kojarzony jest z ochroną i uzdrawiającą energią. To subtelne połączenie przyrody i kamienia szlachetnego przeniesie Cię do harmonijnego świata symboli, gdzie nawet malutkie rydze nabierają większego znaczenia. Nosząc ten naszyjnik, możesz podkreślić swoje poczucie równowagi i jednocześnie cieszyć się piękną ozdobą. To nie tylko biżuteria, lecz także symboliczna opowieść o równowadze w życiu.

Naszyjnik, który podkreśla czyjąś osobowość.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3,5 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– malachit

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Mały naszyjnik z rydzami i malachitem (Unique Fantasy Objects)
Mały naszyjnik z rydzami i malachitem

Na stanie