Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z rzekotką zieloną

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Żaba, którą możesz zabrać gdziekolwiek zechcesz.

Ten piękny naszyjnik możesz założyć do swojej ulubionej kreacji i cieszyć się piękną żabą, przez cały rok. Takiej ozdoby, na pewno nie będzie miał nikt inny!

100 

Na stanie

Naszyjnik z rzekotką zieloną.

Naszyjniki mogą być bardzo ciekawym pomysłem na prezent. Nieważne czy osobą obdarowaną jesteś ty sam, czy twój bliski, taka dekoracja na pewno sprawi radość każdemu kto będzie ją nosił.

Uwielbiam podczas spacerów wsłuchiwać się w rechot żab. Jest w tym coś uspokajającego i odprężającego. Same żaby są na tyle ciekawymi i interesującymi stworzeniami, że mogłabym się na nie patrzeć godzinami. To właśnie dlatego ozdobiłam ten naszyjnik żabą.

Żaba, nie tylko w twoim ogródku.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka, na które zamocowałam sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 5 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko

Rzekotka zielona (Hyla cinerea) występuje w Ameryce Północnej, gdzie zasiedla tereny od Nowego Jorku na zachód do Kansas i na południe po Teksas. Samce mają charakterystyczny metaliczny głos przypominający dzwonienie dzwonka. Ma wyjątkowe zdolności akrobatyczne, potrafi chodzić po szybie lub zwisać głową w dół, zwykle jednak porusza się spacerując po roślinach.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z rzekotką zieloną (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z rzekotką zieloną

Na stanie