Magnes na lodówkę lub wisząca ozdoba na ścianę z lisem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla wszystkich wielbicieli tych rudych stworzeń.

Jeśli znasz kogoś, kto uwielbia lisy, kocha je obserwować, albo po prostu przebywać na łonie przyrody, to ten ręcznie wykonany magnes jest dla niego. Prezenty z ulubionymi zwierzętami, to zawsze oryginalny i unikatowy pomysł, którym obdarowana osoba będzie się cieszyć przez długi czas.

70 

Na stanie

Wisząca dekoracja na ścianę lub lodówkę z lisem. 

Szukasz idealnej dekoracji do domu? Jeśli tak, to ten ręcznie robiony magnes idealnie się do tego nadaje. Dzięki zamocowanemu magnesowi i haczykowi, możesz zawiesić go gdziekolwiek chcesz. Żywe, czerwono-rude i zielone kolory dekoracji ożywią każde pomieszczenie. 

Niejednokrotnie podczas moich spacerów, czy to po mieście, czy po lesie napotkałam te piękne stworzenia. Fascynujące jest obserwowanie tych niewielkich stworzeń podczas polowania lub chowania jedzenia. Pamiętam, jak na jednej wycieczce obserwowałam lisa przez lornetkę. Było to tak hipnotyzujące i interesujące zajęcie, że mogłabym to robić godzinami. Mam nadzieję, że tworząc ten magnes, chociaż trochę utrwaliłam charakter tych zwierząt.

Leży lisek na polanie, stworzyło go w glinie dłubanie.

Wykonany na drewnianym krążku magnes wykonuję tak, by nie uszkodzić naturalnych strzępów i niedoskonałości kory. Rzeźby lepię z gliny i dopiero po wyschnięciu ręcznie maluję, by nadać im odpowiednią barwę. Ich tło i otoczenie jest wykonane z gałązek, suszonych liści oraz znalezionego mchu. Nigdy nie niszczę roślin, które wciąż żyją i rosną. Z tyłu krążka przymocowuje złoty haczyk oraz bardzo mocny magnes. Dokładnie sprawdzam, czy jest on dość mocny, by ozdoba nie przesuwała się, ani nie spadła. Gotowy magnes lakieruję, dzięki czemu nie łapie on kurzu, a kolory nie płowieją.

Wymiary

Długość: 9 cm
Szerokość: 8 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 3,5 cm
Waga: 57 cm

Z czego zrobiony?

– drewniane krążki
– glina
– farby akrylowe
– mocny magnes
– metalowy złoty haczyk
– naturalne wysuszone elementy

Lis pospolity (Vulpes vulpes) posiada przy pysku wąsy, wibrysy. Są one połączone z korą czuciową mózgu. Pomagają lisom polować, szczególnie przy słabym świetle, ułatwiają im rozpoznanie terenu. Co ciekawe, wibrysy u lisów mogą poruszać się w przód i w tył, dzięki czemu zwierzęta mogą jeszcze lepiej eksplorować teren. Proporcjonalnie ich wibrysy są dłuższe niż u wielu innych ssaków.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Magnes na lodówkę lub wisząca ozdoba na ścianę z lisem
Magnes na lodówkę lub wisząca ozdoba na ścianę z lisem

Na stanie