Drewniane pudełko z rzeźbami ptaszników

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Pudełeczko jako prezent, a może pudełeczko na prezent?

Takie niewielkie pudełeczko doskonale sprawdzi się zarówno jako gustowna ozdoba, jak i jako schowek na biżuterię lub inne drobne skarby.

100 

Na stanie

Drewniane pudełeczko ozdobione pająkami.

Ręcznie wykonana ozdoba stanowi ciekawy i oryginalny prezent. Co więcej możemy w nim ukryć jakiś drobiazg i zaskoczyć obdarowaną osobę podwójnie. Szczególnie przypadnie on do gustu osobom, które uwielbiają spędzać czas na łonie natury. Jeżeli też lubisz zapuszczać się głęboko w lasy, by podziwiać ukryte w nich małe owady i żyjątka, to jest to idealne pudełeczko dla Ciebie.

Pająki są dosyć niedocenianym owadami. Wzbudzają dosyć mieszane uczucia, większość osób się ich boi, część woli je unikać, u niektórych wzbudzają obrzydzenie. Mało mówi się o tym, że pająki są dosyć przydatnymi owadami. Zjadają ogromną ilość owadów, chronią uprawy rolne przed szkodnikami, ograniczaj roznoszenie chorób przez małe szkodniki, które pająki jedzą. Z roku na rok na szczęście następuje ocieplenie wizerunku pająków i coraz więcej osób interesuje się tymi przyjaznymi owadami.

Jak powstaje ta ozdoba?

Drewniane pudełko pomalowałam, a następnie ozdobiłam własnoręcznie wyrzeźbionymi i pomalowanymi pająkami i grzybami. W środku znajduje się filc, dzięki któremu delikatna biżuteria się nie zarysuje. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość pudełka: 5 cm
Szerokość pudełka: 8 cm x 8 cm
Wysokość z rzeźbą: 5,5 cm
Szerokość z rzeźbą: 10 cm
Waga: 74 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy

Ptasznik czerwononogi (Brachypelma boehmei) jest dużym pająkiem mieszkającym w meksykańskich dżunglach. Zaniepokojony wyczesuje włoski parzące z odwłoka, jednak jad nie stanowi zagrożenia dla człowieka. Samice dożywają nawet do 20 lat.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Drewniane pudełko z rzeźbami ptaszników (Unique Fantasy Objects)
Drewniane pudełko z rzeźbami ptaszników

Na stanie