Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z wężem i lapisem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalny naszyjnik z wężem i kamieniem lapis.

Ten piękny wąż z kamieniem będzie niesamowitym dodatkiem do twojej codziennej garderoby. Dzięki niebieskim i szarym kolorom, wkomponuje się w stonowany, ciemny ubiór i będzie pięknie kontrastował z jasnymi ciuchami.

100 

Na stanie

Piękny naszyjnik dla wielbicieli węży.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to ten naszyjnik, to strzał w dziesiątkę. Wąż ten nie tylko przyciągnie miłośników gadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Uwielbiam węże. Kiedy ludzie pytają się mnie czy jestem kociarzem, czy psiarzem, odpowiadam, że jestem gadziarą (albo reptilianinem, jak kto woli). Węże, jaszczurki, żółwie, wszystkie chciałabym mieć. Nic dziwnego, że pojawiają się one dosyć często na moich pracach.

Gad z modeliny.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z modeliny, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka, na które zamocowałam sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 14 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek z zapięciem
– lapis
– metalowe kółko

Boiga mangrowa (Boiga dendrophila) jest wężem występującym tylko w Azji Południowo-Wschodniej. Wąż należy do większych gatunków z rodzaju Boiga, wielkość jaką osiąga czasami przekracza 240 cm, ale średnia to około 180-200 cm. Żyje nocą i jest jadowity. Ukąszeniu najczęściej towarzyszy obrzęk, spora opuchlizna oraz ból.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z wężem i lapisem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z wężem i lapisem

Na stanie