Kategorie: , Tag:

Kolczyki z robaczkami na liściu

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękna, leśna ozdoba.

Wiszące kolczyki będą niesamowicie wyglądać do każdego ubioru i podkreślą twój wyjątkowy styl. Kolczyki z robaczkami na liściu będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi przyrodę.

100 

Na stanie

Kolczyki z czerwonymi robaczkami na liściu.

Jeśli podczas spacerów Twoją uwagę przyciągają nie tylko te duże stworzenia, ale także te małe, to jest to idealny upominek dla ciebie! Te ręcznie robione kolczyki będą świetnym prezentem dla każdego kto chce się poczuć, jak w lesie

Uwielbiam owady, i te większe i te mniejsze. Można je spotkać prawie wszędzie. Świat owadów jest tak niesamowity i kolorowy, że ciężko od nich oderwać oko. To samo chciałam uzyskać tworząc te piękne kolczyki.

Magiczne, wiszące kolczyki.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość (rzeźba): 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka

Strojnica baldaszkówka (Graphosoma lineatum) to bardzo łatwa do rozpoznania tarczówka. Występuje bardzo licznie w Europie, w tym w Polsce. Nazwa strojnica wziął się od wyglądu zewnętrznego czyli od pięknej tarczy w czarno-pomarańczowe pasy oraz spodniej części ciała nakrapianej pomarańczowo-czerwonymi kropkami z czarnym tłem.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Kolczyki z robaczkami na liściu (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z robaczkami na liściu

Na stanie