Kategorie: , Tag:

Choker z drzewołazem niebieskim

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękny, niecodzienny prezent.

Ten piękny naszyjnik jako ozdoba na szyję będzie pasować zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych. Mam nadzieję, że patrząc na nią, poczujesz trochę magii w codziennym życiu.

70 

Na stanie

Choker z drzewołazem niebieskim.

Ten ręcznie robiony choker będzie na pewno oryginalnym prezentem. Ta niecodzienna ozdoba jest świetnym prezentem dla każdego kto uwielbia przebywać na łonie przyrody.

Uwielbiam podczas spacerów wsłuchiwać się w rechot żab. Jest w tym coś uspokajającego i odprężającego. Same żaby są na tyle ciekawymi i interesującymi stworzeniami, że mogłabym się na nie patrzeć godzinami. To właśnie dlatego ozdobiłam ten choker rzeźbą intrygującej żaby.

Trochę modeliny, tak powstał ten naszyjnik.

Grzyb został własnoręcznie wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwego grzybka. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko. Choker wykonany jest z eko zamszu, dzięki czemu nadaje się do noszenia również przez wegetarian i wegan. Jest on sztywniejszy niż standardowe tasiemki, dzięki czemu wygląda lepiej na szyi, ale przy tym jest bardzo wygodny i miekki w dotyku. Dzięki zamocowanemu łańcuszkowi, można regulować długość chokera. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 3 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– choker z materiału
– metalowe kółko

Drzewołaz niebieski (Dendrobates tinctorius) zamieszkuje Gujanę Francuską, Surinam, Gujanę i Brazylię. Przez nielegalny odłów do hodowli ma status zagrożenia najmniejszej troski. Drzewołaz swoim jaskrawym ubarwieniem ostrzega potencjalnych drapieżników o swoich trujących właściwościach. Wzór plam na grzbiecie jest unikatowy dla każdego drzewołaza, na podstawie tego wzoru można rozróżnić poszczególnego osobnika.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Choker z drzewołazem niebieskim (Unique Fantasy Objects)
Choker z drzewołazem niebieskim

Na stanie