Przypinka do kołnierzyka z kurką

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Urocze grzybki, które uzupełnią twój styl. Ta ręcznie robiona przypinka z kurkami będzie pięknie wyglądać na każdym ubraniu, dzięki swoim neutralnym ale wyrazistym kolorom. Noś go i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

 

130 

Na stanie

Przypinka do kołnierzyka z kurką.

Ta oryginalna przypinka powinna spodobać się każdemu, kto lubi nietypowe ozdoby. Czy znacie kogoś kto na co dzień nosi grzyby? Pewnie nie i dlatego ta przypinka wyróżni twój nietypowy styl.

Uwielbiam rzeźbić i malować grzybki. Jest w ich kształcie i fakturze coś co sprawia mi ogromną przyjemność w odtwarzaniu. Pomału, z precyzją odwzorowuje najdrobniejszy szczegół, by w końcowym efekcie wyszedł grzyb jak żywy. Mam nadzieje, że udało mi się uzyskać ten efekt również i na tych przypinkach.

Niewielka rzecz, przygotowana z wielką pieczołowitością.

Grzyby zostały własnoręcznie wyrzeźbione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwe grzyby. Grzyby umieszczone są na bazie przypinek, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość rzeźby: 3 cm
Szerokość rzeźby: 2,5 cm
Głębokość rzeźby: 1,5 cm
Długość łańcuszka: 16 cm
Waga: 10 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do przypinki
– łańcuszek

Pieprznik jadalny (Cantharellus cibarius) inaczej zwany kurką, jest bardzo popularnym i cenionym przez grzybiarzy grzybem. Co ciekawe, kurka jest nazywana też “grzybem żydowskim”, ponieważ nie jest atakowany przez owady, dzięki czemu jest koszerny i może być spożywany przez ortodoksyjnych żydów.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Przypinka do kołnierzyka z kurką (Unique Fantasy Objects)
Przypinka do kołnierzyka z kurką

Na stanie