Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z wężem i różowym kwarcem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalny wisiorek na twoją szyję.

Ten piękny wąż swoim pięknem, może przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Jako ozdoba na szyję będzie pasować, zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych.

 

100 

Na stanie

Naszyjnik z wężem lancetogłowem mlecznym i różowym kwarcem.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to ten ręcznie robiony wisiorek z wężem i kwarcem, to strzał w dziesiątkę. Wąż ten nie tylko przyciągnie miłośników gadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Uwielbiam węże. Kiedy ludzie pytają się mnie czy jestem kociarzem, czy psiarzem, odpowiadam, że jestem gadziarą (albo reptilianinem, jak kto woli). Węże, jaszczurki, żółwie, wszystkie chciałabym mieć. Nic dziwnego, że pojawiają się one dosyć często na moich pracach.

Gad prawie jak żywy.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z modeliny, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka, na które zamocowałam sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 14 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek z zapięciem
– kwarc różowy
– metalowe kółko

Lancetogłów mleczny (Lampropeltis triangulum) znany pod nazwą “wąż mleczny” wywodzi się od błędnego przeświadczenia farmerów, że węże tego gatunku wypijają mleko z krowich wymion. Z tego powodu gady te były przez wiele lat prześladowane.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z wężem i różowym kwarcem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z wężem i różowym kwarcem

Na stanie