Kategorie: , Tag:

Wiszące kolczyki z czarnym wężem i agatem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Magiczna ozdoba dla twoich uszu.

Te piękne kolczyki swoim pięknem, mogą przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Jako wisząca ozdoba będą pasować zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych.

140 

Na stanie

Wiszące kolczyki z czarnym wężem i agatem szarym.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to te ręcznie robione kolczyki, to strzał w dziesiątkę. Wąż ten nie tylko przyciągnie miłośników gadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Uwielbiam węże. Kiedy ludzie pytają się mnie czy jestem kociarzem, czy psiarzem, odpowiadam, że jestem gadziarą (albo reptilianinem, jak kto woli). Węże, jaszczurki, żółwie, wszystkie chciałabym mieć. Nic dziwnego, że pojawiają się one dosyć często na moich pracach.

Leśne ozdoby, wyszły spod moich rąk.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle oraz łańcuszki ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 10 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 18 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle stal chirurgiczna
– kółeczka stal chirurgiczna
– agat szary

Lancetogłów czarny (Lampropeltis getula nigrita) jest pięknym wężem występującym w Meksyku i południowo-wschodnich terenach Arizony. Wąż niezwykle ciekawski, na ogół mało bojaźliwy, wręcz śmiały, kontaktowy. Przestraszone wydzielają śmierdzącą substancję, jest to typowy mechanizm obronny u większości węży. Zestresowane, uderzają z dużą częstotliwością ogonem o podłoże symulując dźwięk grzechotki grzechotnika.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wiszące kolczyki z czarnym wężem i agatem (Unique Fantasy Objects)
Wiszące kolczyki z czarnym wężem i agatem

Na stanie