Wisiorek klucz z mackami i agatem mszystym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Naszyjnik, który może być symbolicznym kluczem do czyjegoś serca.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie taki niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

110 

Na stanie

Niezwykły naszyjnik na bazie klucza ozdobiony moimi rzeźbami.

Symbol klucza miał w historii wiele znaczeń, pomijając najbardziej oczywiste, czyli symbol dostępu, symbolizował również władzę i odpowiedzialność. W wielu kulturach kobiety nosiły klucze jako symbol pieczy nad rodziną i domem. Insygnia klucza zdobiły również odzież i biżuterię osób mających dostęp do ważnych tajemnic i sekretów. Wykonując wisiorki na bazie kluczy, lubię myśleć, że oprócz tego, że będą dla kogoś piękną ozdobą, będą również, w pewien sposób podkreślać wyjątkowość noszącego.

Wisiorek klucz ozdobiony rzeźbą macek i agatem mszystym.

Ozdoba, która łączy w sobie intrygujące, wijące się macki, symbolikę klucza oraz naturalne piękno agatu. Agat mszysty, nazywany tak ze względu na obecność inkluzji przypominających mech. Często kojarzony jest jako symbol harmonii natury, kamień połączony z rośliną w przepięknej konstelacji. Myślę, że doskonale kontrastuje z chaotycznie wijącymi się mackami, a klucz łączy ten kontrast w spójną, oryginalną ozdobę.

Choć metalowy, klucz nie jest ciężki i wisiorek nosi się bardzo wygodnie. Nawet ktoś nie przekonany do dużych, ciężkich ozdób będzie czuł się w nim komfortowo.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 8 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– klucz
– agat mszysty

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wisiorek klucz z mackami i agatem mszystym (Unique Fantasy Objects)
Wisiorek klucz z mackami i agatem mszystym

Na stanie