Broszka z wężem na liściu

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękny wąż, który ożywi twoją garderobę.

Ta piękna broszka z wężem na liściu jest unikatowym i oryginalnym dodatkiem, który na pewno doda koloru twoim ubraniom. Możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz i cieszyć się z niej we wszystkie dni, i te słoneczne i te pochmurne.

 

100 

Na stanie

Ręcznie rzeźbiona broszka z wężem na liściu.

Ręcznie robiona biżuteria to zawsze wspaniały i sprawdzony pomysł na prezent. Nada się ona świetnie jako przemyślany podarunek, dla każdego miłośnika gadów lub gest od serca, dla wszystkich wielbicieli oryginalnych kreacji.

Uwielbiam węże, większe i mniejsze, kolorowe i te szarobure. Można je spotkać prawie wszędzie. Świat węży jest tak niesamowity i kolorowy, że ciężko od nich oderwać oko. To samo chciałam uzyskać tworząc tą piękną broszkę.

Piękny okaz pięknego gada.

Broszkę zrobiłam z modeliny i pomalowałam ją farbami akrylowymi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu, po założeniu broszki, wygląda tak jakby wąż przysiadł na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3,5 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 5 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Lancetogłów mleczny (Lampropeltis triangulum) znany pod nazwą “wąż mleczny” wywodzi się od błędnego przeświadczenia farmerów, że węże tego gatunku wypijają mleko z krowich wymion. Z tego powodu gady te były przez wiele lat prześladowane.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Broszka z wężem na liściu (Unique Fantasy Objects)
Broszka z wężem na liściu

Na stanie