Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z lisem i agatem brazylijskim

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękny lis, który rozjaśni twoją garderobę.

Ten naszyjnik z lisem jest unikatowym i oryginalnym dodatkiem, który na pewno doda koloru twoim ubraniom. Możesz nosić go gdziekolwiek zechcesz i cieszyć się z niego we wszystkie dni, i te słoneczne i te pochmurne.

120 

Na stanie

Naszyjnik z lisem i agatem brazylijskim.

Ręcznie robiona biżuteria to zawsze wspaniały i sprawdzony pomysł na prezent. Nada się ona świetnie jako przemyślany podarunek, dla każdego wielbiciela tych rudych stworzeń. Jeśli znasz kogoś kto jest wielbicielem oryginalnych kreacji, to jest to idealny podarunek dla niego.

Niejednokrotnie podczas moich spacerów, czy to po mieście, czy po lesie napotkałam te piękne stworzenia. Fascynujące jest obserwowanie tych niewielkich stworzeń podczas polowania lub chowania jedzenia. Pamiętam, jak na jednej wycieczce obserwowałam lisa przez lornetkę. Było to tak hipnotyzujące i interesujące zajęcie, że mogłabym to robić godzinami. Mam nadzieję, że tworząc ten magnes, chociaż trochę utrwaliłam charakter tych zwierząt.

Piękny okaz pięknego liska.

Całość została własnoręcznie wyrzeźbiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 7 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek z zapięciem
– metalowe kółko
– agat brazylijski

Lis pospolity (Vulpes vulpes) posiada przy pysku wąsy, wibrysy. Są one połączone z korą czuciową mózgu. Pomagają lisom polować, szczególnie przy słabym świetle, ułatwiają im rozpoznanie terenu. Co ciekawe, wibrysy u lisów mogą poruszać się w przód i w tył, dzięki czemu zwierzęta mogą jeszcze lepiej eksplorować teren. Proporcjonalnie ich wibrysy są dłuższe niż u wielu innych ssaków.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z lisem i agatem brazylijskim (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z lisem i agatem brazylijskim

Na stanie