Regulowany pierścionek z pająkiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba dla fanów tych stworzeń.

Ten ręcznie robiony pierścionek będzie pięknie wyglądał na dłoni każdego. Kolory zieleni, czerni i pomarańczu dopasują się do każdego ubioru. Noś go i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

 

70 

Na stanie

Regulowany pierścionek z pająkiem i kamieniem zoisyt z rubinem.

Ręcznie wykonana ozdoba stanowi ciekawy i oryginalny prezent. Szczególnie przypadnie on do gustu osobom, które uwielbiają spędzać czas na łonie natury. Jeżeli też lubisz zapuszczać się głęboko w lasy, by podziwiać ukryte w nich małe owady i żyjątka, to jest to idealny pierścionek dla Ciebie.

Pająki są dosyć niedocenianym owadami. Wzbudzają dosyć mieszane uczucia, większość osób się ich boi, część woli je unikać, u niektórych wzbudzają obrzydzenie. Mało mówi się o tym, że pająki są dosyć przydatnymi owadami. Zjadają ogromną ilość owadów, chronią uprawy rolne przed szkodnikami, ograniczaj roznoszenie chorób przez małe szkodniki, które pająki jedzą. Z roku na rok na szczęście następuje ocieplenie wizerunku pająków i coraz więcej osób interesuje się tymi przyjaznymi owadami.

Jak powstaje ta ozdoba?

Na regulowanej bazie pierścionka wyrzeźbiłam rzeźbę, umieściłam na niej kamień, następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory nie zbledną pod wpływem promieni słonecznych i użytkowania.

Wymiary

Długość: 2,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 3 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza regulowanego pierścionka
– zoisyt z rubinem

Ptasznik czerwononogi (Brachypelma boehmei) jest dużym pająkiem mieszkającym w meksykańskich dżunglach. Zaniepokojony wyczesuje włoski parzące z odwłoka, jednak jad nie stanowi zagrożenia dla człowieka. Samice dożywają nawet do 20 lat.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Regulowany pierścionek z pająkiem (Unique Fantasy Objects)
Regulowany pierścionek z pająkiem

Na stanie