Kategorie: , Tag:

Wisiorek ze ślimakiem i ametystem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalny wisiorek na twoją szyję.

Ta oryginalna dekoracja, będzie świetnym prezentem dla każdego kto uwielbia niecodzienne ozdoby. Brązowe barwy wisiorka i delikatny kolor kryształu sprawiają, że naszyjnik przyciąga wzrok.

120 

Na stanie

Wisiorek ze ślimakiem i ametystem.

Ten piękny wisiorek będzie idealnym prezentem dla każdego, kto kocha naturę, uwielbia obserwować zwierzęta lub po prostu chce mieć oryginalną ozdobę, którą będzie mógł się cieszyć przez długie lata.

Uwielbiam rzeźbić i malować ślimaki. Jest w ich kształcie i fakturze coś co sprawia mi ogromną przyjemność w odtwarzaniu. Pomału, z precyzją odwzorowuje najdrobniejszy szczegół, by w końcowym efekcie wyszedł ślimak jak żywy. Mam nadzieje, że udało mi się uzyskać ten efekt również i na tym naszyjniku.

Piękny, niczym prawdziwy ślimak.

Grzybki zostały własnoręcznie wyrzeźbione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwego grzybka. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– ametyst

Ślinik luzytański (Arion lusitanicus) prawdopodobnie był endemicznym gatunkiem Półwyspu Iberyjskiego i rozprzestrzenił się na znaczny obszar Europy, gdzie uznawany jest za gatunek inwazyjny.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wisiorek ze ślimakiem i ametystem (Unique Fantasy Objects)
Wisiorek ze ślimakiem i ametystem

Na stanie