Mała przypinka ze smardzem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Mały grzybek, który sprawi radość osobie obdarowanej.

Ta ręcznie robiona przypinka ze smardzem, będzie pięknie wyglądać na każdym ubraniu, dzięki swoim neutralnym ale wyrazistym kolorom. Noś ją i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

 

30 

Na stanie

Mała przypinka ze smardzem.

Ta oryginalna przypinka powinna spodobać się każdemu, kto lubi nietypowe ozdoby. Czy znacie kogoś kto na co dzień nosi smardze? Pewnie nie i dlatego ta broszka, wyróżni twój nietypowy styl.

Smardze są wdzięcznym tematem do tworzenia. Dziwne, powykręcane brązowe łebki wystające wśród zieleni liści i traw, przyciągają wzrok zapalonych grzybiarzy. Te barwy, idealnie ze sobą współgrają. Tworząc tą przypinkę, chciałam żeby wyglądały jak miniaturowy kawałek natury prosto z lasu.

Niewielka rzecz, przygotowana z wielką pieczołowitością.

Grzybek został własnoręcznie wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwe grzyby. Grzyb umieszczony jest na bazie przypinki, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 2 cm
Szerokość: 1 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 1 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do pina

Smardz jadalny (Morchella esculenta) jest przez grzybiarzy uważany za jeden z najsmaczniejszych grzybów, jednak nie wolno go spożywać na surowo. Niestety w Polsce występują rzadko, dlatego grzybiarze muszą szukać ich w Czechach lub Słowacji.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Mała przypinka ze smardzem (Unique Fantasy Objects)
Mała przypinka ze smardzem

Na stanie