Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z kluczem i jadeitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

W hołdzie leśnym istotom!

Ta niecodzienna ozdoba będzie pięknie wyglądać na szyi każdego. Łączące się kolory brązu, niebieskiego, zieleni i srebra tworzą idealną kompozycję, która dopełni wyglądu każdej magicznej istoty.

 

150 

Na stanie

Naszyjnik z kluczem, skrzydłami żuka i jadeitem.

Jeśli podczas wędrówek po lesie, wypatrujesz leśnych skrzatów, a po powrocie do domu jesteś zawiedziony, że ich nie znalazłeś, to mam dla ciebie rozwiązanie. Ten ręcznie wykonany naszyjnik, jest świetnym prezentem dla każdego kto chce zaprosić odrobinę magii do swojego życia i domu.

Myśląc o tej pracy w mojej głowie wykształcił się obraz leśnego naszyjnika łączącego szczyptę magii z naturą. Podczas rzeźbienia, męczyła mnie uporczywa myśl, że skądś kojarzę to co rzeźbię. W końcu sobie uświadomiłam, że to przypomina trochę Znicz z Harrego Pottera!

Podczas robienia moich prac, nie używam magii.

Rzeźby zostały własnoręcznie wyrzeźbione z modeliny, osadzone na kluczu, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Rzeźbę uzupełniłam jadeitem. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 6,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 25 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– klucz
– jadeit

Klucz jest symbolem wiedzy, poznania i rozumienia. Ale symbolizuje także rozwiązanie zagadki, odkrycie tajemnicy, wyjaśnienie czegoś, a także przezwyciężanie trudności i przeciwności. Złote klucze to emblemat wiedzy filozoficznej. Trzy srebrne klucze wyznaczają stopnie wtajemniczenia, oznaczają natchnienie i intuicję.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z kluczem i jadeitem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z kluczem i jadeitem

Na stanie