Kategorie: , Tagi: ,

Drewniane pudełko z trzmielami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ręcznie robione drewniane pudełko z trzmielem.

Leśne dodatki do domu potrafią nadać pomieszczeniu charakteru i koloru. To ręcznie wykonane pudełko nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze można w nim ukryć swoje skarby. Postaw je w swoim mieszkaniu, a na pewno przyciągnie wzrok twoich gości.

100 

Na stanie

Dla osób lubiących leśny klimat w swoim domu.

To drewniane pudełko będzie idealnym dodatkiem do domu, dla osób ceniących unikalne dekoracje. Jeśli uwielbiasz wycieczki, chcesz nadać koloru swojemu mieszkaniu lub szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, to pudełko może być rozwiązaniem!

Te piękne, żółto czarne owady otaczano szczególną troską i szacunkiem. Błędnie nazywane bąkami, nie mają z nimi nic wspólnego. Bowiem bąki należą do much, natomiast trzmiele do rodziny pszczół i są tak samo użyteczne jak one.

Magia kolorów Ziemi.

Drewniane pudełko pomalowałam, a następnie ozdobiłam własnoręcznie wyrzeźbionymi i pomalowanymi trzmielami i grzybami. W środku znajduje się filc, dzięki któremu delikatna biżuteria się nie zarysuje. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość pudełka: 5 cm
Szerokość pudełka: 8 cm x 8 cm
Wysokość z rzeźbą: 5,5 cm
Szerokość z rzeźbą: 10 cm
Waga: 74 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy

Trzmiel (Bombus) jest pięknym owadem występującym prawie na wszystkich kontynentach. Trzmiele zapylają rośliny o około 2-3 godziny dłużej niż pszczoły. W poszukiwaniu źródeł pyłku i nektaru trzmiele kierują się ubarwieniem kwiatów. Owady te uczą się i zapamiętują kształty odwiedzanych kielichów, a także ich zapach i ubarwienie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Drewniane pudełko z trzmielami (Unique Fantasy Objects)
Drewniane pudełko z trzmielami

Na stanie