Kategorie: , Tag:

Wsuwka do włosów z borowikiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśna ozdoba dla twoich włosów.

Wsuwka z borowikiem, to na pewno niecodzienny i oryginalny dodatek. Żywe kolory brązu naturalnie będą wyglądać z różnymi barwami włosów, dzięki czemu będzie wyglądać, jakby tam było jego miejsce.

70 

Na stanie

Wsuwka do włosów z borowikiem.

Jeśli podczas spacerów po lesie Twoją uwagę przyciągają brązowe łebki wystające spośród traw, toto ta ręcznie robiona spinka będzie świetnym prezentem. Poczuj się, jak w lesie.

Natura jest niesamowitym tematem do tworzenia. Można z niej czerpać garściami i cały czas mieć głowę pełną świeżych pomysłów. W tej pracy inspirowałam się leśnymi grzybami. Chciałam, żeby wsuwka przypominała grzybka, wyrastającego z włosów.

Magiczne ozdoby, prosto spod dłuta.

Ta ręcznie robiona wsuwka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy wsuwki, dzięki czemu możesz wpiąć ją we włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wsuwka 5 cm

Borowik szlachetny (Boletus edulis), zwany prawdziwkiem, jest jednym z najbardziej znanych grzybów w Polsce. W krajach słowiańskich jego walory smakowe, są doceniane od setek lat. Co ciekawe, największy borowik jakiego znaleziono w Polsce, ważył 7,5 kg!

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wsuwka do włosów z borowikiem (Unique Fantasy Objects)
Wsuwka do włosów z borowikiem

Na stanie