Kategorie: , Tag:

Wsuwka do włosów z niebieskim grzybkiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Prawie jakby grzybek wyrósł na twoich włosach.

Spinki nie muszą kojarzyć się tylko z małymi dziewczynkami. Ładne i oryginalne mogą być ciekawym dopełnieniem stroju i mogą podkreślić charakter osoby je noszącej. To że są urocze, nie oznacza koniecznie, że są dziecinne.

70 

Na stanie

Wsuwka do włosów z niebieskim grzybkiem.

Ręcznie robiona wsuwka, może być ciekawym prezentem na małe okoliczności. Takie niepowtarzalne prezenty podkreślają że jest to gest przemyślany i od serca. Jeśli szukasz pomysłu na taki podarunek, to te wsuwki nadają się idealnie dla wszystkich fanów natury, grzybów i wiosennych barw.

Grzyby są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące organizmy. Potrafią przybrać niesamowite kształty, kolory i wielkości. Uwielbiam je rzeźbić. Dzięki temu czuję, że jestem jeszcze bliżej przyrody.

Lekkie i kolorowe.

Ta ręcznie robiona wsuwka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy wsuwki, dzięki czemu możesz wpiąć ją we włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wsuwka 5 cm

Entoloma hochstetteri, jest pięknym, niebieskim grzybem, występującym w Nowej Zelandii i Indiach. Maorysi nazwali ten grzyb werewere-kokako, ponieważ kolor przypomina im policzki ptaka kōkako (Koralnik modropłatkowy). Ten piękny grzyb był przedstawiony na znaczkach oraz 50 dolarowym banknocie w Nowej Zelandii .

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wsuwka do włosów z niebieskim grzybkiem (Unique Fantasy Objects)
Wsuwka do włosów z niebieskim grzybkiem

Na stanie