Kategorie: , Tag:

Wsuwka do włosów z rzeźbą muchomora

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Magiczna ozdoba, dla leśnego elfa.

Wsuwka do włosów jest zawsze udanym prezentem, który przypadnie do gustu każdemu. Ozdobiona rzeźbą muchomora, na pewno będzie cudownie pasować do każdej fryzury.

 

70 

Na stanie

Wsuwka do włosów z rzeźbą muchomora.

Jeśli podczas spacerów po lesie Twoją uwagę przyciągają czerwone łebki wystające spośród traw, to ta ręcznie robiona spinka będzie świetnym prezentem. Poczuj się, jak w lesie.

Muchomory są pięknymi grzybami, które niestety są trujące. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności i bez strachu przed zatruciem.

Spinka, która doda ci lekkości i piękna.

Ta ręcznie robiona wsuwka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy wsuwki, dzięki czemu możesz wpiąć ją we włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 1,5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 3 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wsuwka 5 cm

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wsuwka do włosów z rzeźbą muchomora (Unique Fantasy Objects)
Wsuwka do włosów z rzeźbą muchomora

Na stanie