Kategorie: , Tag:

Spinka do włosów z rydzami i agatem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśna ściółka, na twoich włosach.

Spinka z rydzami, to na pewno niecodzienny i oryginalny dodatek. Żywe kolory pomarańczu i zieleni, pięknie będą kontrastować z różnymi barwami włosów, dzięki czemu będzie widoczna z daleka.

180 

Na stanie

Spinka do włosów z rydzami, liśćmi i agatem czerwonym.

Jeśli podczas spacerów po lesie Twoją uwagę przyciągają rude łebki wystające spośród traw, to ta ręcznie robiona spinka będzie świetnym prezentem. Poczuj się, jak w lesie.

Rydze są nie tylko pięknymi grzybami, ale i smacznymi. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności.

Rydze które, cieszą oko.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć nią włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3,5 cm
Szerokość: 10 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 17 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki 8 cm
– agat czerwony

Mleczaj rydz (Lactarius deliciosus) zwany rydzem, jest pysznym grzybem występującym w Europie oraz Australii. Są dość wybredne i pojawiają się tylko w czystych warunkach środowiskowych. Zazwyczaj można je spotkać w świerkowych lasach i liściastych gajach, najczęściej w sąsiedztwie sosen. Zawierają w sobie wiele witamin i soli mineralnych. Nie bez powodu mówi się „zdrów jak rydz”.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka do włosów z rydzami i agatem (Unique Fantasy Objects)
Spinka do włosów z rydzami i agatem

Na stanie