Przypinka z rydzem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Uroczy rydz, który uzupełni twój styl.

Ta ręcznie robiona przypinka z rydzem będzie pięknie wyglądać na każdym ubraniu, dzięki swoim neutralnym, ale wyrazistym kolorom. Noś go i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

30 

Na stanie

Przypinka z rydzem.

Ta oryginalna przypinka powinna spodobać się każdemu, kto lubi nietypowe ozdoby. Czy znacie kogoś kto na co dzień nosi grzyby? Pewnie nie i dlatego ten pin, wyróżni twój nietypowy styl.

Rydze od zawsze były jednymi z moich ulubionych grzybów. Myślę, że z moją opinią zgodzi się sporo grzybiarzy. Kto nie jadł rydzy usmażonych na maśle, nie wie co traci. Jeśli nigdy nie miałeś styczności z tymi grzybami, mam nadzieję, że rozpocznie się ona wspólnie z tą ozdobą.

Piękna ozdoba, przygotowana z dbałością o szczegóły.

Grzybek został własnoręcznie wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwe grzyby. Grzyb umieszczony jest na bazie przypinki, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 1,5 cm
Szerokość: 1,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 1 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do pina

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Przypinka z rydzem (Unique Fantasy Objects)
Przypinka z rydzem

Na stanie