Baśniowy wisiorek z fioletowym duszkiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba, dla tych, którzy kochają puścić wodze fantazji inspirując się naturą.

Naszyjnik przedstawiający magiczne stworzenie, może być tylko oryginalną ozdobą, może być zwieńczeniem twojej kreacji, ale może też być czymś więcej. Mam nadzieję, że ta niewielka biżuteria, będzie dla ciebie sposobem na wyrażenie siebie, swojego stylu, osobowości oraz zamiłowania do piękna natury i wszystkiego do czego nas inspiruje.

 

150 

Na stanie

Baśniowy wisiorek z fioletowym duszkiem i unakitem.

Tworząc magiczne stwory przelewam na rzeźbę swoją wyobraźnie i kreatywność. Kocham naturę i tworzyć ozdoby, które w każdym detalu odzwierciedlają kształt i barwy prawdziwej fauny i flory, którą się wzoruję. Równocześnie kocham też fantastykę i nawet kiedy tworzę realistyczne ozdoby, inspirując się naturą, w mojej wyobraźni powstają istoty i twory nie z tego świata. Jedną z takich istot umieściłam na tym wisiorku.

Fioletowy duszek wygląda tak, jakby za moment miał wybudzić się z elfiego transu. Jego podłużna twarz i ostre rysy oraz bardzo długie spiczaste uszy przywodzą na myśl prawdziwie nieludzkiego, fantastycznego kształtu. Na jego czole piętrzy się plątanina równie magicznie wyglądających fioletowych grzybów na tle korony z ciemno zielonych liści. W te kompozycję włączyłam też kawałek unakitu. Jego ciemne barwy nadają duszkowi jeszcze bardziej mistycznego charakteru. Szyku dodają mu też kolczyki z liści na złotych obręczach. Takie kolczyki doskonale pasują do jego spiczastych elfich uszu i pozwolę sobie zdradzić jego sekret, że to u mnie te kolczyki zamawiał
Mam nadzieję, że ten duszek zachwyci cię i kiedyś, gdy już się przebudzi, podzielisz się ze mną opowieścią o magicznej krainie z jego snów.

Naszyjnik inspirowany fantastyką to wspaniały i osobisty podarunek, dla każdego miłośnika baśniowych klimatów.

Podaruj sobie lub komuś bliskiemu, ten inspirowany fantastyką wisiorek, który podkreśla wyjątkową wyobraźnię i wrażliwość tego kto go włoży. Taki prezent będzie wyglądał świetnie w połączeniu z każdą kreatywną kreacją.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 8 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– unakit

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Baśniowy wisiorek z fioletowym duszkiem (Unique Fantasy Objects)
Baśniowy wisiorek z fioletowym duszkiem

Na stanie