Przypinka z rzeźbą ćmy pityeja histrionaria

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba, którą zawiesisz na swoją odzież.

Piękna, ręcznie robiona przypinka doda unikalnego stylu twojej garderobie. Noś ją na ulubionej odzieży i już nigdy nie oderwiesz od niej oczu.

 

30 

Na stanie

Przypinka z rzeźbą ćmy pityeja histrionaria.

Jeśli potrzebujesz niecodziennej biżuterii, to ta ręcznie robiona ozdoba z ćmą to strzał w dziesiątkę 😉 Ćma ta nie tylko przyciąga miłośników owadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalne dekoracje. Jeśli znasz kogoś, kto kolekcjonuje oryginalną biżuterię, ale brakuje im tej jednej rzeczy do dopełnienia stroju, to jest to idealny prezent dla niego!

Ćmy są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Uchwycono je na ilustracjach, tatuażach czy obrazach, mnie również zafascynowały i często pojawiają się na moich dziełach.

Ozdoba z gliny i natury.

Przypinkę wyrzeźbiłam w modelinie. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające jej prawdziwemu odpowiednikowi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu motyl wygląda jakby usiadł na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 1 cm
Szerokość: 1,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 1 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do pina

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Przypinka z rzeźbą ćmy pityeja histrionaria. (Unique Fantasy Objects)
Przypinka z rzeźbą ćmy pityeja histrionaria

Na stanie