Kategorie: , Tag:

Ozdoba na ścianę lub magnes z rzeźbą zielonej koralówki

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Komu najbardziej się spodoba?

Ten ręcznie wykonany magnes, jest świetnym prezentem dla fanów unikalnych kształtów i oryginalnych dzieł natury. Jeżeli odkrywanie tajemnic świata przyrody, nie przestaje Cię  zaskakiwać lub po prostu chcesz nadać koloru swojemu mieszkaniu, to jest to idealna ozdoba dla ciebie!

60 

Na stanie

Magnes z opcją powieszenia na haczyk, ozdobiony konstelacją zielonej Koralówki.

Ciekawa ozdoba, którą możesz powiesić na dowolnej metalowej powierzchni lub powiesić za haczyk. Niepowtarzalny element wystroju, którym zaskoczysz każdego.

Kiedy pierwszy raz napotkałam w grzybowych odmętach internetu zdjęcie Koralówki, od razu się zakochałam. Początkowo myślałam, że to roślina morska, jednak ku mojemu zaskoczeniu, także lądowe grzyby potrafią tworzyć takie wyjątkowe konstelacje. Niedługo później rzeźba tego cudownego grzybka schła już na moim biurku, a ja nie mogłam się doczekać, by pomalować ją wszystkimi odcieniami zieleni.

Jak powstał ten magnes i czemu ma haczyk?

Ozdoba jest wykonana na naturalnym drewnianym krążku, do którego, na bardzo mocny klej doczepiłam silny magnes. Dzięki niemu nie musisz obawiać się,  że spadnie i się zniszczy. Później przymocowałam także złoty haczyk, by nic nie ograniczało Twojej pomysłowości i poczucia estetyki. Konstelację grzyba wykonałam własnoręcznie z gliny i pomalowałam akrylowymi farbami. Tło Koralówki  przyozdobiłam tak, by przypominała naturalne otoczenie. Na koniec wszystko zostało zabezpieczone lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary:

Długość: 8,5 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 2,5 cm
Waga: 27 g 

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– mocny magnes
– wysuszone naturalne elementy

Koralówka zielonowierzchołkowa (Ramaria apiculata) jest grzybem niezwykle rzadkim, wyglądem przypominającym koralowca. W zależności od składu gleby, może przybierać różne odcienie zieleni. 

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Ozdoba na ścianę lub magnes z rzeźbą zielonej koralówki
Ozdoba na ścianę lub magnes z rzeźbą zielonej koralówki

Na stanie