Kategoria: Tag:

Ozdobny magnes na lodówkę z liściem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Wyjątkowy magnes, dla wyjątkowego domu.  

Ta oryginalna dekoracja, będzie świetnym prezentem dla każdego kto uwielbia niecodzienne ozdoby. Pomarańczowe barwy magnesu, idealnie wpasują się w drewniane elementy domu i pięknie będą wyglądać na jasnej lodówce. 

40 

Na stanie

Ozdobny magnes na lodówkę z liściem. 

Ten ręcznie robiony magnes możesz powiesić na każdą metalową powierzchnię. Pięknie będzie wyglądał w kuchni na lodówce, gdzie nada trochę koloru otaczającej cię przestrzeni. Ta niewielka ozdoba pięknie wpasuje się w nowocześniejsze, jak i bardziej klasyczne pomieszczenia.

Liście na zawsze będą mi się kojarzyć z jesiennymi spacerami. Jako dziecko uwielbiałam je zbierać i suszyć, wkładając między kartki. Do dzisiaj zdarza się, że widząc ciekawe liście, zbieram je i suszę. Niestety, wysuszone liście są bardzo delikatne i łatwo je zniszczyć, dlatego postanowiłam wyrzeźbić jeden z gliny.

Leśne skarby, prosto spod dłuta.

Przed przystąpieniem do rzeźbienia, najpierw muszę przygotować krążki drewniane. Trzeba je wykroić, wyszlifować i wysuszyć. Gdy drewno jest już gotowe, pora na rzeźbę. Do tego procesu potrzebuję gliny i dłut. Po nadaniu kształtu kawałkowi gliny, musi on wyschnąć, co zajmuje mu kilka dni. Następnie malowanie, przyklejanie i zabezpieczanie wszystkiego lakierem artystycznym. Dzięki niemu kolory będą lśniące i nie będą blaknąć. Z tyłu mocuje bardzo mocny magnes, który zapobiega spadaniu ozdoby z lodówki

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 3 cm
Waga: 20 g

Z czego zrobiony?

– drewniane krążki
– glina
– farby akrylowe
– mocny magnes

Liść (łac. folium) pełni różne funkcje w zależności od umiejscowienia na łodydze i fazy wzrostu rośliny. Największe na świecie liście ma wiktoria królewska rosnąca w dorzeczu Amazonki. Ich średnica dochodzi do 4 m. Wielkość i specyficzna konstrukcja zapewniają im tak dużą wyporność, że potrafią unieść dorosłe osoby ważące nawet 75 kg.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Ozdobny magnes na lodówkę z liściem
Ozdobny magnes na lodówkę z liściem

Na stanie