Kategorie: , Tag:

Zawieszka na ścianę lub magnes z rzeźbami grzyba zasłoniaka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalna ozdoba do Twojego domu, czy pomysłowy prezent? Czym zostanie ta przystojna para?

Cała ozdoba została ręcznie wykonana i jest jedyna w swoim rodzaju. Idealnym adresatem takiego prezentu będzie każdy, kto wyżej ceni piękną pogodę podczas spaceru po lesie, niż przeceny w galerii. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, cenisz ekologię lub po prostu chcesz ozdobić swoją przestrzeń niepowtarzalną dekoracją, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

80 

Na stanie

Magnes na lodówkę lub ozdoba na ścianę z dwoma grzybami w gęstej, leśnej ściółce.

Możesz ozdobić nim swoją lodówkę, przypiąć do tablicy w biurze, powiesić na ścianie w salonie lub na korytarzu. To Twoja para Zasłoniaków i Ty zdecyduj, co z nimi zrobisz.

Zasłoniaki brunatne kocham za to, że ich pospolitość i stonowane kolory nic im nie ujmują. Eleganckie, smukłe kapelusze, stylowa “panterka” na nóżce i ciemniejsza blaszka pod kapeluszem. Klasyczne, szykowne. Bez kompleksów stają koło bardziej ekstrawaganckich i kolorowych gatunków. Tym razem zagościły na mojej pracy w parze. Jeden dominujący na samym środku magnesu i drugi, kryjący się w gęstej połaci lasu.  

Na czym rosną i za czym chowają się te Zasłoniaki?

Magnes jest wykonany z krążków drewnianych wyciętych z gałęzi brzozy, którą zebrałam i wysuszyłam. Grzyby są zrobione własnoręcznie z gliny i pomalowane akrylowymi farbami. Dzięki zastosowaniu specjalnego lakieru, zyskują one połysk, taki, jaki mają te grzybki w naturze. Chroni on też całość przed blaknięciem i ogranicza przywieranie kurzu. Otoczenie, stylizowane na naturalną leśną ściółkę, jest wykonane z malutkich brzozowych gałązek, suszonych liści oraz suszonego mchu. Z tyłu przymocowałam złoty haczyk oraz bardzo mocny magnes. Bez obaw, że się zsunie, możesz powiesić magnes na drzwiach lodówki.

Wymiary:

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 7,5 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 3,5 cm
Waga: 66 g 

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– mocny magnes
– wysuszone naturalne elementy

Zasłoniak brunatny (Cortinarius brunneus), jest nie jadalnym grzybem występującym w Europie, Ameryce Północnej i Kostaryce. 

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Zawieszka na ścianę lub magnes z rzeźbami grzyba zasłoniaka
Zawieszka na ścianę lub magnes z rzeźbami grzyba zasłoniaka

Na stanie