Kategorie: , Tag:

Zawieszka na ścianę lub magnes z rzeźbami grzyba zasłoniaka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalna ozdoba do Twojego domu, czy pomysłowy prezent? Czym zostanie ta przystojna para?

Cała ozdoba została ręcznie wykonana i jest jedyna w swoim rodzaju. Idealnym adresatem takiego prezentu będzie każdy, kto wyżej ceni piękną pogodę podczas spaceru po lesie, niż przeceny w galerii. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, cenisz ekologię lub po prostu chcesz ozdobić swoją przestrzeń niepowtarzalną dekoracją, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

120 

Na stanie

Zawieszka na ścianę lub magnes z rzeźbami grzyba zasłoniaka
Zawieszka na ścianę lub magnes z rzeźbami grzyba zasłoniaka

120 

Magnes na lodówkę lub ozdoba na ścianę z dwoma grzybami w gęstej, leśnej ściółce.

Możesz ozdobić nim swoją lodówkę, przypiąć do tablicy w biurze, powiesić na ścianie w salonie lub na korytarzu. To Twoja para Zasłoniaków i Ty zdecyduj, co z nimi zrobisz.

Zasłoniaki brunatne kocham za to, że ich pospolitość i stonowane kolory nic im nie ujmują. Eleganckie, smukłe kapelusze, stylowa “panterka” na nóżce i ciemniejsza blaszka pod kapeluszem. Klasyczne, szykowne. Bez kompleksów stają koło bardziej ekstrawaganckich i kolorowych gatunków. Tym razem zagościły na mojej pracy w parze. Jeden dominujący na samym środku magnesu i drugi, kryjący się w gęstej połaci lasu.  

Na czym rosną i za czym chowają się te Zasłoniaki?

Magnes jest wykonany z krążków drewnianych wyciętych z gałęzi brzozy, którą zebrałam i wysuszyłam. Grzyby są zrobione własnoręcznie z gliny i pomalowane akrylowymi farbami. Dzięki zastosowaniu specjalnego lakieru, zyskują one połysk, taki, jaki mają te grzybki w naturze. Chroni on też całość przed blaknięciem i ogranicza przywieranie kurzu. Otoczenie, stylizowane na naturalną leśną ściółkę, jest wykonane z malutkich brzozowych gałązek, suszonych liści oraz suszonego mchu. Z tyłu przymocowałam złoty haczyk oraz bardzo mocny magnes. Bez obaw, że się zsunie, możesz powiesić magnes na drzwiach lodówki.

Wymiary:

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 7,5 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 3,5 cm
Waga: 66 g 

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– mocny magnes
– wysuszone naturalne elementy

Zasłoniak brunatny (Cortinarius brunneus), jest nie jadalnym grzybem występującym w Europie, Ameryce Północnej i Kostaryce. 

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!