Spinka z rzeźbami leśnych grzybów i jagodami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśny klimat na twoich włosach.

Spinka nie musi kojarzyć się tylko z małymi dziewczynkami. Ładne i oryginalne mogą być ciekawym dopełnieniem stroju i mogą podkreślić charakter osoby je noszącej.

150 

Na stanie

Spinka z rzeźbami leśnych grzybów i jagodami.

Ręcznie robiona spinka może być ciekawym prezentem na różne okoliczności. Takie niepowtarzalne prezenty podkreślają że jest to gest przemyślany i od serca. Jeśli szukasz pomysłu na taki podarunek, to ta spinka nada się idealnie dla wszystkich fanów natury, owadów i wiosennych barw.

Natura jest niesamowitym tematem do tworzenia. Można z niej czerpać garściami i cały czas mieć głowę pełną świeżych pomysłów. W tej pracy inspirowałam się leśnymi grzybami i jagodami.

Piękna ozdoba dla twoich włosów.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobione z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Całą rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć nią włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5 cm
Szerokość: 9,5 cm
Głębokość: 3 cm
Waga: 19 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– spinka

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka z rzeźbami leśnych grzybów i jagodami (Unique Fantasy Objects)
Spinka z rzeźbami leśnych grzybów i jagodami

Na stanie