Kategorie: , Tag:

Magnes lub ozdoba na ścianę z boczniakami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Boczniak ostrygowaty (Pleurotus ostreatus) występuje na całej kuli ziemskiej z wyjątkiem Antarktydy. Pojawiają się późną jesienią i potrafią przetrwać łagodną zimę. Jest źródłem łatwo przyswajalnego białka oraz kwasu foliowego, aminokwasów i soli mineralnych. Znajdują się w nim także witaminy z grupy B. Ma właściwości obniżające poziom cholesterolu we krwi. W wielu krajach prowadzi się amatorską uprawę boczniaka ostrogowatego, można go uprawiać na słomie lub na pniach i kłodach martwych drzew.

80 

Na stanie

Prawie prawdziwe grzybki w twoim domu.

Ten magnes możesz powiesić w kuchni, na lodówce lub innej metalowej powierzchni, by dodać pomieszczeniu nieco leśnego klimatu. Możesz też wykorzystać zamocowany haczyk, by powiesić go na ścianie i nadać pomieszczeniu, lekkiego swojskiego klimatu.

Ozdoba tylko dla grzybiarzy?

Ten ręcznie wykonany magnes, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody, niezależnie czy zbiera grzyby, fotografuje ptaki, czy po prostu podziwia piękno lasu. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, ekologię lub po prostu chcesz cieszyć oko oryginalnym dziełem, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Boczniaki są coraz bardziej docenianym grzybem, nie tylko w lesie, ale i w kuchni. Z łatwością można je hodować w ogrodzie, dzięki czemu możemy się cieszyć ich pysznym smakiem nie tylko po grzybobraniu. Jeśli nigdy nie miałeś styczności z tymi grzybami, mam nadzieję, że rozpocznie się ona wspólnie z tą ozdobą.

Wyhoduj grzyba na swojej lodówce.

Boczniaki ozdobiłam gęstą leśną ściółką. Same grzyby są wykonaną i pomalowaną przeze mnie rzeźbą z gliny. Całość spoczywa na krążku drewnianym. Z tyłu przymocowałam złoty haczyk oraz bardzo mocny magnes, dlatego nie musisz obawiać się, że ozdoba odczepi się i spadnie. Wszystko zostało zabezpieczone specjalnym lakierem, dzięki któremu kolory nie będą blaknąć i łatwiej pozbędziesz się kurzu.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 7 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 4,5 cm
Waga: 63 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– mocny magnes
– wysuszone naturalne elementy

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Magnes lub ozdoba na ścianę z boczniakami (Unique Fantasy Objects)
Magnes lub ozdoba na ścianę z boczniakami

Na stanie