Broszka z rzeźbą motyli i grzybków na leśnym mchu

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Motyle to niesamowite stworzenia, które mają w sobie coś magicznego. Patrząc na nie, nie mogę wyjść z podziwu, jakie dziwne, kolorowe i wychodzące poza naszą wyobraźnię istoty, potrafi stworzyć natura. Daje mi to codzienną inspirację, którą wykorzystuję w moich pracach i w życiu.

100 

Na stanie

Broszka, która wygląda jak ściółka leśna.

Ręcznie robiona biżuteria to oryginalny i ciekawy dodatek. Może podkreślisz nią swój własny styl! Możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz, nosić ją w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym prezentem.

Broszka z rzeźbą motyli i grzybków, na leśnym mchu.

Biżuteria to nie tylko pierścionki i naszyjniki, ale również i broszki. Podaruj taką ozdobę komuś bliskiemu, kto kocha naturę lub po prostu lubi oryginalne dodatki. Wszyscy wiemy, że najlepsze prezenty, to te, które robimy sobie sami!

Leśne runo na twojej odzieży.

Broszkę wyrzeźbiłam w modelinie, a następnie pomalowałam farbami akrylowymi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu motyl wygląda jakby usiadł na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 8 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Niedźwiedziówka hebe (Arctia festiva) jest pięknym motylem występującym w południowej i środkowej Europie, po Azję Środkową. Od początku XX wieku gatunek wymiera w Europie zachodniej i środkowej, w Polsce krytycznie zagrożony wyginięciem. Za przyczyny wymierania uznaje się zagospodarowanie siedlisk i naturalną sukcesję roślinności, jak również choroby grzybowe w wilgotne lata i presję ze strony zbieraczy.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Broszka z rzeźbą motyli i grzybków na leśnym mchu (Unique Fantasy Objects)
Broszka z rzeźbą motyli i grzybków na leśnym mchu

Na stanie