Kategorie: , Tag:

Magnes lub ozdoba na ścianę z kozakami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Koźlarz babka (Leccinum scabrum) czyli kozak, to niezwykle popularny w polskich lasach grzyb, który nadaje się do jedzenia. Zazwyczaj można spotkać koźlarza babkę w sąsiedztwie brzozy. Jest bogaty w cenne białko, a także niacyny, witaminy D i cennych minerałów.

80 

Na stanie

Prawie prawdziwe grzybki w twoim domu.

Ten magnes możesz powiesić w kuchni, na lodówce lub innej metalowej powierzchni, by dodać pomieszczeniu nieco leśnego klimatu. Możesz też wykorzystać zamocowany haczyk, by powiesić go na ścianie i nadać pomieszczeniu, lekkiego swojskiego klimatu.

Ozdoba tylko dla grzybiarzy?

Ten ręcznie wykonany magnes, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody, niezależnie czy zbiera grzyby, fotografuje ptaki, czy po prostu podziwia piękno lasu. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, ekologię lub po prostu chcesz cieszyć oko oryginalnym dziełem, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Wędrując po lesie zawsze zbieram wyschnięte porosty i mchy, małe gałązki i inne drobiazgi, którymi ozdabiam swoje prace. Postanowiłam zrobić krok dalej i na poważnie rozpoczęłam swoją przygodę z grzybobraniem. Wielokrotnie znalezione koźlaki pozwoliły mi się im dobrze przyjrzeć (i najeść), dlatego postanowiłam kilka wyrzeźbić i tak trafiły one na moje prace.

Wyhoduj grzyba na swojej lodówce.

Otoczenie koźlaków przyozdobiłam gęstą leśną ściółką. Znajdziesz tu patyczki, mchy, porosty i liście, wysuszone i wyczyszczone. Same grzybki są wykonaną i pomalowaną przeze mnie rzeźbą z gliny. Całość spoczywa na krążku drewnianym. Z tyłu przymocowałam złoty haczyk oraz bardzo mocny magnes, dlatego nie musisz obawiać się, że ozdoba odczepi się i spadnie. Wszystko zostało zabezpieczone specjalnym lakierem, dzięki któremu kolory nie będą blaknąć i łatwiej pozbędziesz się kurzu.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 7,5 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 4,5 cm
Waga: 77 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– mocny magnes
– wysuszone naturalne elementy

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Magnes lub ozdoba na ścianę z kozakami (Unique Fantasy Objects)
Magnes lub ozdoba na ścianę z kozakami

Na stanie