Kategorie: , Tag:

Szpilka do włosów w kształcie tulipana

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Kwiecista ozdoba w twoich włosach.

Szpilka do włosów, nie musi być tylko użytkowym gadżetem, ale też biżuterią, ozdobą, która wpleciona we włosy podkreśli twój styl. Wyraź siebie, swój charakter i nadaj swoim włosom niecodziennego wyglądu. Uzupełnij swoją kreację spinką piękną, niepowtarzalną i wyjątkową.

 

80 

Na stanie

Szpilka do włosów w kształcie tulipana.

Ręcznie robiona szpila do włosów może być ciekawym prezentem na różne okoliczności. Takie niepowtarzalne prezenty podkreślają że jest to gest przemyślany i od serca. Jeśli szukasz pomysłu na taki podarunek, to ten nada się idealnie dla wszystkich fanów natury, kwiatów i wiosennych barw.

Tulipany kojarzą mi się z nadchodzącą wiosną. Piękne, różnobarwne kwiaty pojawiają się zawsze z początkiem przyjścia wiosny i wręczane są na różne okoliczności. Niestety, jak każdy kwiat, nie są wieczne. Na szczęście ta broszka pozwoli ci cieszyć się tym pięknym kwiatem, na długie lata.

Kwiaty we włosach, potargał wiatr.

Ta ręcznie robiona szpila do włosów została zrobiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Cała rzeźba ma kształt szpilki, dzięki czemu możesz wpiąć ją we włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 19 cm
Szerokość: 4 cm
Waga: 15 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– szpila do włosów

Tulipany (Tulipa) pochodzą z Iranu, Afganistanu i Kazachstanu. Koczownicy przywieźli ich cebulki do Turcji, a tam sułtani przyozdabiali nimi turbany, nazywane w języku perskim tulipanami. W ten sposób tulipan otrzymał swoją nazwę.W XVII wieku, cebulka tulipana była warta tyle co dom lub kamienica.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Szpilka do włosów w kształcie tulipana (Unique Fantasy Objects)
Szpilka do włosów w kształcie tulipana

Na stanie