Kategorie: , Tagi: ,

Wisiorek klucz z liśćmi i howlitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Naszyjnik, który może być symbolicznym kluczem do czyjegoś serca.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie taki niezwykły wisiorek, który podkreśla wyjątkową osobowość tego kto go włoży i wygląda świetnie w połączeniu z każdą kreacją. Przykładam wielką wagę do szczegółów swoich prac, bo wiem, że nawet w szczegółach i dodatkach możemy najlepiej wyrazić siebie.

 

110 

Na stanie

Niezwykły naszyjnik na bazie klucza ozdobiony moimi rzeźbami.

Symbol klucza miał w historii wiele znaczeń, pomijając najbardziej oczywiste, czyli symbol dostępu, symbolizował również władzę i odpowiedzialność. W wielu kulturach kobiety nosiły klucze jako symbol pieczy nad rodziną i domem. Insygnia klucza zdobiły również odzież i biżuterię osób mających dostęp do ważnych tajemnic i sekretów. Wykonując wisiorki na bazie kluczy, lubię myśleć, że oprócz tego, że będą dla kogoś piękną ozdobą, będą również, w pewien sposób podkreślać wyjątkowość noszącego.

Wisiorek klucz z liśćmi i howlitem.

Uwielbiam rzeźbić liście, dlatego tak często uzupełniają kompozycje w moich pracach. Uważam, że wspaniale pasują one do klucza oraz wyjątkowego howlitu. Razem elementy tworzą intrygujący wisiorek, który na pewno spodoba się każdemu kto preferuje wyraziste i nietuzinkowe ozdoby. Symbolika klucza i liście, które nawiązują do natury współgrają z howlitem, który niekiedy używany jest jako kamień ochronny. Równocześnie często kojarzony jest z symbolem spokoju. Mam nadzieję, że dla kogoś ten wisiorek, stanie się właśnie źródłem spokoju i pewności siebie, choćby dzięki temu, że ktoś będzie czuł się pewniej nosząc piękną, oryginalną ozdobę.

Choć metalowy, klucz nie jest ciężki i wisiorek nosi się bardzo wygodnie. Nawet ktoś nie przekonany do dużych, ciężkich ozdób, będzie czuł się w nim komfortowo.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 6,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 7 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– klucz
– howlit

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wisiorek klucz z liśćmi i howlitem (Unique Fantasy Objects)
Wisiorek klucz z liśćmi i howlitem

Na stanie